KELES KAYMAKAMLIĞINDA GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR

 

Sıra

No

ADI VE SOYADI

GÖREVE

Başlama Tarihi

Ayrılış Tarihi

1

İrfan HAZNEDAR

13-01-1956

18-071956

2

Sadi KARAGÖZ

31-10-1956

09-01-1957

3

Necati DURDAĞ

19-08-1957

18-07-1960

4

Cahit TUTUM

01-08-1960

15-07-1961

5

Halis TEKİN

23-09-1964

03-02-1966

6

Ergüler GELGEÇ

28-02-1966

09-09-1967

7

Talha Celalettin ERAN

31-10-1968

18-10-1972

8

Turan ELER

24-10-1972

02-01-1976

9

Namık Kemal ZEYBEK

02-01-1976

04-04-1977

10

M.Tevfik ÖZBİLGİN

19-06-1978

20-08-1979

11

Sebati BUYURAN

28-08-1979

07-12-1981

12

Bülent KARAÇÖL

17-03-1982

10-07-1985

13

Osman ACAR

10-07-1985

15-09-1989

14

Erhan KARAKAYA

24-07-1990

06-08-1991

15

Ahmet Hikmet ŞAHİN

16-06-1992

15-10-1993

16

Ahmet TURHAN

30-12-1993

04-09-1995

17

Oğuz K.ÇELİKHATİPOĞLU

06-11-1996

14-03-1997

18

Birol EKİCİ

09-09-1997

06-09-1999

19

M.H.Nail ANLAR

19-10-2000

25-05-2002

20

Oktay KAYA

01-10-2002

15-12-2006

21

Akın AĞCA

19-10-2007

07-08-2010

22

Abdül Kadir DURAN

26-08-2010

11-08-2013

23

Ahmet Oğuz ASLAN

12-08-2013

07-01-2014

24

Bünyamin KARALOĞLU

08-01-2014

16-11-2014

25

Sercan YILMAZ

17-11-2014

24-03-2015

 
26
 
Mustafa TÜRKCAN
 
27.03.2015
 
19.12.2016
27
 
Mustafa KILIÇ
 
19.12.2016
 
25.07.2017